Sık Sorulan Sorular

Satın alma ve kurulum süreci nasıl işliyor?

Ürün/Hizmeti sitemizden online olarak  satın alıp bedelini Hesap Numaralarımıza ödedikten sonra Ticket, mail yolu ile bilgi verirseniz kurulum işlemlerinize başlayabiliriz. Sipariş verirken kurulum ve demo içerik taleplerinizi seçiniz. Mesai saatleri içerisinde yaptığınız ödemelerde site kurulumu ortalama 1 Gün içerisinde tamamlanmaktadır.

WordPress Tema/Eklenti için yıllık ücret ödeniyor mu?

Standart ürünler için sadece bir kez ödeme yapılıyor. Nadir bazı ürünlerde ise yıllık ücret gereklidir ürün sayfalarında bu durum belirtilmiştir.

Aldığım ürünü birden fazla sitede kullanabilir miyim?

Maalesef, aldığınız ürünü sadece bir adet alan adında kullanabilirsiniz.

Lisansımı başka alan adına aktarabilir miyim?

Hayır, her yeni alan adı için yeni bir lisans almanız gerekmektedir.

Kullanım için destek veriyor musunuz?

WordPress ayarları için bir destek vermiyoruz, sadece satın aldığınız ürünün ayarları için destek vermekteyiz.

Garanti ve Destek Süresi Ne Kadar?

 Sitemizden alacağınız tüm tema ve eklentilerin garanti süresi 3 Aydır. Destek süreleri ise ürün sayfalarında belirtilmiştir, genel teknik destek süresi 1 aydır.  Sonraki dönemde destek paketleri satın alabilirsiniz. API ile çalışan servislerde de güncelleme ek ücrete tabidir.

Temalarda istediğimiz değişiklikleri yapıyor musunuz?

Sitemiz üzerinden alacağınız hazır paketlerde ekstra tasarımsal veya yazılımsal değişiklikleri ek ücretle yapabilmekteyiz.  Bu tarz talepleriniz için ekibimize istediğiniz ek özellikleri belirtirseniz bu işlemler için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Yazılım kodları açık kaynak mıdır?

Özel  fonksiyonlar ve lisans dosyası harici %99 açık kaynaktır. Kodlar üzerinde değişiklik yapabilme haklarına sahipsiniz.

Hosting Gereksinimleri Nelerdir?

En az PHP 5.3 ve ionCube 4.4 sürümü yüklü Linux hosting, 1 Adet MySQL veri tabanı gereklidir. PHP destekleyen windows hostingler uyumluluk sorunu nedeni ile seçilmemelidir. WordPress en iyi linux sunucularda çalışır.

Hangi Hosting Firmaları Uyumsuzdur?

isimtescil.net hosting firmasının tüm paketleri yazılımlarımızla uyumsuzdur. Bu firmadan hosting alan kullanıcılara hiç bir şekilde teknik destek vermiyoruz.

natro.com firmasındaki sınırsız/limitsiz adı altında satılan kısıtlı özellikteki paketleri önermiyoruz.

Mevcut sitemi içerikleri ile birlikte taşıyabilir misiniz?

Evet, mevcut sitenizin veritabanı ve ftp bilgilerini göndermeniz durumunda içerik taşıma işlemini ek ücretle yapabilmekteyiz. Web sitenizin veri tabanı boyutuna göre bu işlemin süresi ve fiyatı farklılık gösterebilir.  Süreç ve fiyat bilgisi hakkında ekibimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
-->